O nas
Marka modnisiowo to unikalny i innowacyjny projekt na rynku.
Stworzyliśmy magiczne i funkcjonalne miejsce, które łączy w sobie salon fryzjerski dla dzieci i sklep z ubrankami oraz zabawkami - wszystko w jednym miejscu!

Wystrój lokalu został stworzony z myślą o najmłodszych, dlatego nie brakuje tu kolorów, gadżetów i bajkowego świata, w którym dzieci czują się najlepiej.

Profesjonalny personel, specjalnie przeszkolony do pracy z najmłodszymi, zadba o to, żeby dzieci nie bały się fryzjera i chętnie go odwiedzały, a Ty wybierzesz modne i świetnej jakości ubranka oraz wyjątkowe zabawki.

Każdy kto do nas trafi, będzie miał okazję skorzystania z pakietu 3 w 1, czyli oferty marek, które spełniają marzenia zarówno tych najmłodszych jak i starszych dzieci.

Barwne i stylowe kolekcje mody dla dzieci projektuje i produkuje nasz kolejny Partner, firma MMDadak. Jakość i solidność ubranek możesz najlepiej sprawdzić, kupując w modnisiowie np. pierwszy t-shirt. Wszystkie ubranka są szyte w Polsce - przekonaj się!
Współpracujemy z marką Fryzjerek i świadczymy usługę strzyżenia, modelowania i czesania na najwyższym poziomie. Dodatkowo dzieci siadają w wygodnym samochodziku – foteliku do strzyżenia, a do ich dyspozycji są zabawki, książki, a także tablet, na którym mogą obejrzeć inspirujące bajki. Przy pierwszym strzyżeniu wręczymy pamiątkowy dyplom. Stworzymy każdą wymagającą fryzurę małego piłkarza i uroczej księżniczki - sprawdź!
Przebojem, oprócz odjazdowych fotelików do strzyżenia i modnych kolekcji ubranek, jest nasz Partner Zabawki Progresywne, który uzupełnia bogatą ofertę modnisiowa. Zabawki dobrze dobrane to nasze zabawki, które inspirują, zapewniają rozwój, uczą kreatywności i są bezpieczne - wypróbuj!
modnisiowo to pierwszy i jedyny taki salon dla dzieci w Polsce.
Zapraszamy!